12 Ocak 2016 Salı

metamfetamin in zararlariMeth ( metamfetamin ) kullanım etkileri
Meth in kısa vadede ve uzun vadede etkileri vardir.en son alınan metamfetamin in bazı etkileri birkaç gün vücuttan atilmazken bazıları birkaç saatte çıkabilir.meth in vücutta birakdigi fiziki ve psikolojik hasar büyük dur.
Meth in kısa zamanlı etkileri
Kokain benzeri davranışları vardır, şiddete meyilli olur,bastırılmış duyguları ortaya çıkar,uykusuzluk,yüksek kan basıncı,öngörülemeyen davranışlar,titreme,değişken ruh hali,paranoya,intihar gibi.
Meth in uzun vadede etkileri
Meth organlar üzerinde kötü etkileri vardır.alzheimer hastalığı parkinson ,intahar,psikoz, gövdede yaralar çobanlar,beyin hasari,dökülen dişler,kalp.
Meth tedavisi olan bir bağımlılık dır.zor bir surecdir.ama ne yazıkki diğer maddeler gibi az zararla kurtulmaniz çok zordur.kullanım zamanımıza gore beyinde kalıcı hasarlar bırakır.paranoya intahara meyil gibi artı fiziki olarak da kalıcı zararlar bırakır.
Meth bağımlısı ni anlamaniz çok basittir.fiziğine bakmaniz yeterlidir.eller kol bacak yüz vücut yara bere içinde parçalanmış ,dişler kırık ve dağılmış de.bunun yanında sinüs enfeksiyonları,depresyon,solunum enfeksiyonları,karaciğer sorunları,metamfetamin kaynaklı şiddetli öksürük,öfke sinirlilik dusmalik başlıca etkilerdir.
Meth çok iyi bir tedavi ve bakım gerektirir. Bu halde bile iki yılda ancak bazı kısımlar bir nebze iyileşir.fiziksel ve psikolojik etkilerinden omur boyu kalıcı olanlar vardır.bilinç ve hafıza kaybı çok yuksekdir.
Görüldüğü üzere meth diğer maddelerden farklıdır bağımlılığı yüksek kurtuluşu zordur.yanı bir kokain gibi deneyimde iki gün sıkıntı yaşar bırakırim diyemezsiniz. Sizi bir omur sakat hale getirir meth.

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz