10 Ocak 2016 Pazar

bonzainin sagliga etkileri

Bundan 3 4 sene evvel adını dahi bu anlamda bilmediğimiz sentetik bir madde olan bonzai cokdan ülkemiz sokaklarını esir aldı bile..gelişinde kendisi gibi etkileyici ve tehlikeli oldu.kısa zamanda çok çanlar aldı.
Bu madde tek seferde dahi ölüme götürebilir.kullanıcı aşırı terleme asabiyet kendini kaybetme ölüm gibi takıntılara sokak adıyla badtripe girip kendini dahi öldürebilir.bu esnada olduğunu dusnme halisilasyonlar korku tripi kişide kalp çarpıntısı ve kalp krizine goturur.bonzai nin vücuda etkileri
Kan basıncında artış nabız yükselmesi
Ağız kuruluğu
Gözde kızarıklık halisilasyonlar gorme
Zaman mekan kaybı
Geçici felç ve görme kaybi
Kısa zamanda kamuoyunda konusu gitgide yayıldı ,kendi kendini meşhur etti zaten ucuz olması kolay bulunmasında buna tuz biber oldu.
İnsanlar artık cigaran 5 kapak kova alacağına bonzaiden tek kapak al azraille pazarlığa bir gibi cümlelerle tarif etmeye başladı bonzaiyi.
Bonzai kokainden cokdaha farklı daha ağır bir maddedir.içeriğinin şuana kadar dörtte biri tespit edilebilmiş daha binlercesi bulunamamıştır.ilk yarım saatte esrar etksne benzer etkiler olur tabi esrarin belki yüz katı.ama daha sonra ki durumlar çok koyudur.sonrasi kalp krizine benzer tepkiler uyuşma ve felce kadar goturur.bonzainin bağımlılığı yüksek tedavisi de zordur..

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz