11 Ocak 2016 Pazartesi

bonzai nin turkiyeye yayilmasi

Turkiyeye nasıl geldi nasıl bu kadar çabuk yayıldı bonzai
Para hırsı daha fazla kazanç kolay ve ucuz üretim küçük organizyanlari daha karlı olduğunu hesapladılar yeni ve ucuz üretim uyusturuculara yöneltti.  Dünyada uyuşturucu ekimi üretimi piyasası arti k dahada zor hale geldi.devletler mücadelede önemli ilerlemeler kaydetti.buda organizasyonlara bonzai gibi çabuk ve rahat piyasaya surecekleri maddelere gözlerini sildirdi.tabi bundan turkieede payoni aldı.
 Emniyet kom un yaptığı açıklama bonzainin niye biranda yayıldığını açıklıyor.2011 de afyonun anavatanı Afganistan da fiyatların artması kaçakçıları daha ucuza mali nasıl elde ederize yönlendirdi.bonzai zaten avrupa ve amerikayi cokdan kasıp kavurdu tabi Türkiye geride kalirmi kalmadida.

Bağımlı dilinde bonzainin labaratuvar adı jwh 18 diye bilinen sentetik kannobionid turudur. Sentetik kannoibitlerin kurutulmuş bitki kırıntılarına yedirilmesiyle ortaya bonzai çıkıyor.esasında esrarla bir bağı yoktur öyle sanilsada.turkiyede özellikle 2010 yılından sonra bonzai patlak verdi bol miktarda yakalandı.ilk yıllarda bonzai ülkenin daha çok batısında daha çok yakalandı.bir sene içerisinde yakalanan il sayısı 21 iken 47 şehire cildi..bu derece karlı ve bağımlılığı yüksek maddenin satıcıların dikkatinden kaçması ve yayılması kaçınılmazdı zaten.şuan 2016 ve bütün şehirlerimizde ilk okul önlerinde dahi bonzai satılmaktadır maalesef.

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz