10 Ocak 2016 Pazar

bonzai fenazepam


 Fenazepam.kimyasal olup benzodiazepin türevi tehlikeli bir maddedir.halk dilindeki adıyla bonzai.son zamanlarda haberlerde gazetelerde duymuşsunuzdur.gençlerin yeni gözdesi ölüm tuzağı.ucuz maliyeti onu kolay bulunup ucuza alınmasını sağlıyor.japonyadaki ağaç yetiştirme sanatının adıdır bonzai.bu yüzden merkez bonzaiyi doğal bir bitki sanıyor. En ufak alakası yok tamamen kimyasal maddelerin birleşiminden oluşur. İs!im olarak benzemesi insanlarda ağaç gotuntusu yaratıyor ama ECSTASY nasıl kimyasalsa buda aynısı.
Fenazepam adlı tipda sıkça kullanılan benzidiazepin türevi bir ilacdir.anksiyete etkisini azaltmak amelyatlardan önce anestezinin etkisini arttırmak için kullanılır.fenazepam alkol bağımlılığı epilepsi uykusuzluk gibi hastalıklarında tedavisinde kullanılmaktadır.son yıllarda diğer maddeler gibi yararlı amacının dışında labatutavarlara inmiş önce İngiltere Finlandiya avvrupa sonra Amerika ve ülkemizde hızla yayılmıştır. Yaygın diğer bir kaniysa bonzainin esrarin bir turu olduğu sanılmaktadır ama alakası dahi yoktur.fenazepam kökenli bir kimyasaldır.fenazepam santral sinir sistemi üzerinde etkili olduğundan 1miligram alınırsa yarım ömrü 60 saattir.yanı 60 saat sonra kişinin kanında hala yarım miligram fenazepam bulunur.bonzai kullanımı kalp ritim bozukluğuna hipertansiyona böbreklerde tahribatlara neden olur.ilk alındığında algilarda zayıflama halisilasyonlar görme sağlıklı kartlar alamama aşırı tepkiler gorulur.daha sonra denge kaybı geçici korluk bilinç kaubi ve ölüme gidebilmektedir.

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz