10 Ocak 2016 Pazar

eroini birakmanin ilk 5 adimi

Eroin bağımlılığı kolay gelişen ama cokda zor kurtuluşu olan bir maddedir. İmkasiz değildir ,herşey ilk sizde başlar.işde eroini bırakmaya başlamanın ilk 5 adımı
1 eroin bırakmaya karar verdiyseniz tedavinin ilk sureci detoksdur.maddi durumumuz iyiyse özelde değilse devlet yardımıyla özel hastahaneler gibi ilgili ve alakalıdır.detoksdur süreci tedavinin ilk aşamasıdır. Meraklanmayin hernekadar yoksunluk sendromu yanı krizler normalde ahırda olsa artık  öyle etkili ilaçlarla yapılıyordu işlem krizi hiseymiyorsunuz dahi.
2 tedavi ve sonrası için kapsamlı araştırma yapın.en iyi özel klinikleri veya devlete ait ametemlerde bıraktırmak ve ilginin en iyi olduğu şehirdeki hastaneler hakkında bilgi toplayon.hastane sonrası özel veya devlet hastahanelerinden psikolog seçimini iyi yapın araştırın.
3 eroin bağımlılığının bugün kronik bir hastalık oluğunu tıp kabullenmiştir. Bunun tedavi side sizssiniz
- yardım istemeden çekinmeyen
- ilk adımı attiniz kurtulacam dediniz bu ilk başarısız
-bağımlılıktan uzaklara kaçarak kurtulamassiniz,veya etrafın bu imkansiz bundan kurtuluş yok gibi laflarını asla değer vermeyin. Onlar kendilerine inançları kalmamış kimselerdir
- bırakma girişiminin başarısız olursa sakin vazgeçmeyen.bazısı ilkinde bazısı 4 cusu de bırakır.hiç denemeyi kendinizi omur boyu teslimi etmek daha iyis?
4 asla yalnızlığa mahkum etmeyin kendinizi bu en kötusu olur.arkadaşlarınızla baglarinizi güçlendirin.tedavi suresinde yakınlarının ziyarete gelmesi sizin ici n çok iyi moral kaynağıdır. Hem sizi hemde tedavi olduğunuz koşulları gorup bir nevi yalnız olmadığınızı göstermiş oluruz.
5 küçük adımlarla sosyallesin kendinize bakın ilgilenin. Asla eskisi gibi olamicam dusuncesine kapılmayın emin olun olacaksınız..
Yeşil kalın.

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz