eroinle beraber alinan maddelerin olumcul birlesmesi

Eroinle ve suboxone le alınması tehlikeli ilaclar

Eroin kullaniclarinin cogu asiridoz olumu gibi goruken sebblerden olur.peki ama gercekden heps aşırı dozmu? Hayir tabiki ,çünkü eroinin içerisinde ki hammadde olan morfin bazı başka maddeler le etkileşime gitmekte dır.bunun sonucu da solunum yetmezliği nefes darlığı ani nefes durmasna bağlı ölüm.bu madde kere gelirsek tüm sanal sınır sistemini etkileyen ilaçlar benzidiazepinler alkol ve antidepresanlar dır. Bunun yanında kokainden aynı etkiyi gösterir. Suboxsone ile eroin a aynı hammedden yanı morfinden yapılır. Suboxone reçetesini basarsanız ondada bu maddelerle alındığında ölümcül sonuçlar doğabileceği yazıyor. Kullanıcılar kafaları daha iyi olsun daha fazla kendinden geçmek için kendilerince eroinle birlikte başka maddeleri bilinçsizce alıyor ve ağır sonuçlar oduyorlar.Türkiye de eroin sebebiyle ölenlerin çoğu aşırı doz ve eroin ile birlikte alınan alkol kokain antidepresan ve benzidiazepinler yüzünden hayatını kaybetmekte dır.

Yorumlar

  1. Düzenli olarak her ay 1 kutu 8mg suboxone temin ediyorum. İhtiyacı olan yanıt olarak whatsapp ya da mail gibi iletişim bilgisini yazsın, geri dönüş yapayım.

    Herkese geçmiş olsun.

    YanıtlaSil
  2. Suboxane 8 mg ihtiyacı olan varsa temin edebilirim, Eroinin bizleri ne hallere düşürdüğünü, Ailelerimizin kanı ciğeri 5 para etmez insanların karşısında boyunlarını nasıl büktüğünü hepimiz görüyoruz. Allah bu zıkkıma düşen herkesin yardımcısı olsun. 0536 244 3187 numaralı telefondan arayıp İlaç temin edebilirsiniz. Acil Şifalar Dilerim...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

altanetif bırakma yöntemleri

Metadhon hakkında önemli bilgiler

eroin soru cevap