10 Ocak 2016 Pazar

eroinin gunluk hayattaki tehlikeleri

eroin hiv hepatid eroin siringa

Eroin kullanıcıların in yaşamları boyunca her gün yaşadıkları tehlikeler maruz kaldıkları kötü yaşam koşulları en az eroinin vücuda verdiği zarar kadar kullanıcıya zarar vermektedir. Kullanıcı devamlı olarak maddenin peşinde kostugndan devamlı onu düşündüğünden kendini unutur. Yeterli olarak beslenemez ve vücut dahada zayıf duser ,toplumla ve aileyle olan sorunlardan evinden olur dışarıda yeteris hijyen ortamında yaşamını sürdürmeye çalışır.eroini damar yoluyla kullanan kışiler enjeksiyon eksikliğinde birkaç kişi ayni iğneyi kullanırlar,bu seneden kan ve dokuyla yoluyla geçen kötü hastalıklara yakalanırlar. Bunlar hepatit HIV ,bakteriyel hastalıklar diğer başka kan yoluyla bulasan tehlikeli vuruslerdir.
Eroini iğne yoluyla kullana kişiler eroini basitleştirmek için limon suyuyla kaynatmak zorundalar. Limon suyu zamanla iğne yoluyla damarlarda kalpde ve gözlerde ağır tahribatlara enfeksiyonlara yol acar.
Madde bağımlıları yaşamları boyu bunun gibi bir çok tehlikeye ve yetersiz yasam koşullarına maruz kalırlar.

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz