eroinin gunluk hayattaki tehlikeleri

eroin hiv hepatid eroin siringa

Eroin kullanıcıların in yaşamları boyunca her gün yaşadıkları tehlikeler maruz kaldıkları kötü yaşam koşulları en az eroinin vücuda verdiği zarar kadar kullanıcıya zarar vermektedir. Kullanıcı devamlı olarak maddenin peşinde kostugndan devamlı onu düşündüğünden kendini unutur. Yeterli olarak beslenemez ve vücut dahada zayıf duser ,toplumla ve aileyle olan sorunlardan evinden olur dışarıda yeteris hijyen ortamında yaşamını sürdürmeye çalışır.eroini damar yoluyla kullanan kışiler enjeksiyon eksikliğinde birkaç kişi ayni iğneyi kullanırlar,bu seneden kan ve dokuyla yoluyla geçen kötü hastalıklara yakalanırlar. Bunlar hepatit HIV ,bakteriyel hastalıklar diğer başka kan yoluyla bulasan tehlikeli vuruslerdir.
Eroini iğne yoluyla kullana kişiler eroini basitleştirmek için limon suyuyla kaynatmak zorundalar. Limon suyu zamanla iğne yoluyla damarlarda kalpde ve gözlerde ağır tahribatlara enfeksiyonlara yol acar.
Madde bağımlıları yaşamları boyu bunun gibi bir çok tehlikeye ve yetersiz yasam koşullarına maruz kalırlar.

Yorumlar

  1. Suboxane 8 mg ihtiyacı olan varsa temin edebilirim, Eroinin bizleri ne hallere düşürdüğünü, Ailelerimizin kanı ciğeri 5 para etmez insanların karşısında boyunlarını nasıl büktüğünü hepimiz görüyoruz. Allah bu zıkkıma düşen herkesin yardımcısı olsun. 0536 244 3187 numaralı telefondan arayıp İlaç temin edebilirsiniz. Acil Şifalar Dilerim...

    YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

altanetif bırakma yöntemleri

Metadhon hakkında önemli bilgiler

eroin soru cevap