10 Ocak 2016 Pazar

ecstasy bağımlılıgi


Ecstasy güçlü bağımlılık yapma özelliğine sahip uyarıcı tipi bir uUyuşturucu turudur. 1985 öncesinde ecstasy popüler diyet ilacı olarak eczanelerde satılıyordu.zamanla bağımlılık yapıcı özelliği beyin ve vücut fonksiyonlarına zararları ortaya çıkınca yasaklandı ,tabi bütün labaratuvar uyuşturucuları gibi buda yer altına indi.ecstasynin en büyük kullanım alanı gençler ve üniversite ortamı clup ve ev partileri gibi dağıtmaya musayit alanlardır.ecstasyi alan kişi enerjisinde bir artış cinsel istek coşku gibi haz verici geçici ve yalan etkilerinden dolayı kısa zamanda bağımlısı haline geliyor.hapı alan kişi halisilasulasyonlar görüyor hatta dozunu kaciranlarda intahar vakalarida gorulmekddir.
Zamanla ecstasye bağımlı olan kişi zamainin çoğunu bunu aramakla kalaninida ilacın verdiği uyuşuk kafaaya harcıyor ve hayattan kopuyor. Gerekli tedaviyi ve yardımı almayan kısiler zamanla çok kötü hale gelmektedir.unutmayın bu tur haplar uyuşturucudan ziyade uyarıcıdır ve herturlu şeyi yapmaya musayit hale getirir insanı.

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz