25 Temmuz 2013 Perşembe

subuxone nasıl kullanılır suboxone tedavisi

 
subuxone eroin bagımlılıların tedavisinde kullanılan ve belkide bu illetten kurtulmak için yapılmış en iyi metadondan sonraki ilaçdır.

subuxone eroin bagımlılıların tedavisinde kullanılan ve belkide bu illetten kurtulmak için yapılmış en iyi metadondan sonraki ilaçdır.

suboxone içerisindeki morfin ve kötüye kullanımı engellemek için nalakson maddesi sayesinde bagımlılık tedavisi sırasında eroinin yoksunlugunda oluşan krizleri hemen hemen yoka indiren normal insanlar gibi tedavi sürecinde yaşamanıza olanak saglayan,bence tıb tarihindeki en saygın ilaçdır..

insanlar eroini bırakmak istediklerinde oluşan krizler sebebiyle daha başlamadan tedaviden vazgeçiyorlardı suboxone türkiyeye gelmeden önce..daha önceki tedavi yöntemleri genelde uyutarak krizlerin atlatılması esasına dayansada krizler o kadar agır oluyorduki verilen uyku ilaçları dahi sizi çok kısa süreuyku halinde tutabiliyordu..
subuxone kırmızı recete ile verilmekte olup ametemlerde tahlil sonrası doktorun reçetesi ile alınmaktadır.sokaklarda torbacılar tarafındanda bazı yerlerde tanesi 50 tl ye kadar satılmaktadır.2mg ve 8 mg şeklinde iki çeşidi olup altı gen şeklinde bir yüzünde + işaretine benzer bir amblem vardır.reçete ile eczaneye ğittiğinizde eger sosyal güvenceniz yok ise subuxone ye 170 küsür tl ödemek zorundasınız..
eger gercekden bırakmaya kararlı iseniz suboxone sizin kurtarınız olabilmektedir..yalnız içerisindeki morfin sebebiyle bagımlılık yapma riski fazlacadır..doktor kontrolunde receteyi okuyarak bırakmaya yakın dönemde azaltarak bırakılmalıdır..yoksunluk sendromu etkileri eroininkine benzede nispeten daha hafif ve kısa sürelidir..suboxone aldıgınızda eroine olan ilğiniz fazlasıyla kaybolmaktadır.
yalnız suboxone kullanırken dikkatli olmamız gereken hususlar vardır.reçetede yazdıgı üzere son madde alımından en az 6 saat hatta bence dayabiliyorsanız kendinizi 6 saaten fazla tutmaya çalışın dayannamadıgınız yerde suboxoneyi dilinizin altında eriterek alınız..su ile yutmayınız dil altına koydukdan sonra 2 dakika civarında erimektedir.eridikden sonra bir kaç dakika sıvı birşeyler almayınki dil altındaki kılcal damarlar iyice ilacı emsin krizinizi bitirsin..

ğünde 8 mg lık almıs iseniz 1 tane atıyorsunuzki benim tavsiyem ikiye bolup yarısı sabah yarısı akşam içiniz.unutmayın suboxone almadan en az 6 saat madde almamış olmalısınız ,ayrıyeten suboxone aldıkdan sonra 24 saat madde ve alkolden uzak durunuz..çok tehlikeli bir ilaçdır eger madde ve özellikle alkolle beraber alırsanız.solunum yetmezliği ğibi ölümler ğörülmüştür alkol veya maddele alındıgında.zaten suboxone aldıgınızda 24 saat boyunca içerisindeki nalokson sayesinde eroinin tadını alamaz ve hiç bir şekilde kafasını bulamazssınız..

hepimize geçmiş olsun

Secilmişler

suboxone bagimliligi ve sonuclari

      Suboxone.eroinin turkiyedeki arindirmadan sonra kullanilan etkisi kisiye gore sonuclari olan ama bir okadarda sıkıntilari olan bir il...

Sevdikleriniz