onemli duyuru

arkadaslar sonzamanlarda bizde diğer bazı bu tarz sitelerde aldıgımız şikayetlerde insanların kötüdurumlarından yararlanmak isteyen fırsatcılar size suboxone metadon ws gibi ilaçlar yollıcaz şu kadar para yollassanız yollarım diye insanlarıkandırıyorlar..bu kimselere kesinlikle paranızı özel bilğilerinizi yollamayın vermeyin..tedavi ve ilaçğereksiminiz var ise ametemler zaten bir tahlil sonucu ilacınızıda yazıyor isterseniz hastaneyede yatırıyor..
ğeçmişolsun...

Yorumlar

 1. Suboxone içmeye başladığınızda İlk 3-5 gün içerisinde 1er gün arayla 1er paket normal folyoda içebilirsiniz.Sakın İğne yapmayın yada burundan veya suda eritip içmeyin ilaçla karışıp reaksiyon gösterir.sadece folyoda 1 paket için.

  YanıtlaSil
 2. Tam etki için ne 1 paketten az nede fazla.Sakın 3-4 paket içmeyin.1 paket kafidir.hapın etki süresinide uzatır.bu doktor alıntısıdır.

  YanıtlaSil
 3. Suboxone ile opiyat karıştırılır mı ? naloxone vücuttaki opiyatı reseptör olarak temizlemek için etkileşime giriyor. Bu durumlarda %1 oranında mide kanaması ile ölme ihtimali mevcut. Boşuna mı doktor 1 hafta sadece naruda ve benzeri ağrı kesiciler ile ayakta tedavi ediyor? Boşuna mı suboxone yazılmadan önce detox gerekiyor? Cahil adam, senin bilinçsizce yazdığın şeyler yüzünden birisi canından olabilir. Araştırmadan, doktorunuza danışmadan ne suboxone kullanın ne de bırakın... Ben eski bir bağımlıyım ve yaklaşık 2 yıldır ağzıma sürmüyorum. Yine de aklıma geldiği zaman girip araştırıyorum, hikayeleri okuyorum ve can çekişenlerin dramını izliyorum ki hatırlayayım, unutmayayım. Bu sinsi tehlikenin hayatımı her zaman tehdit ettiğini ve bu cehennemi tekrar yaşamamayı dileyeyim diye... Doktorlara güvenin, onlar emin olun en iyisini bilir. Sokakta ağızdan ağıza dolaşan saçma sapan hikayeleri değil, sadece ama sadece doktorları dinleyin... Psikoterapi ve yatarak tedavi görmek için bütün imkanlarınızı kullanın, böyle ne dediğini bilmeyen cahil cüheyla adamların lafına itimat etmeyin...

  YanıtlaSil
 4. suboxone kulllanırken eroin sakın kullanmayın ölüme kadar goturur..zaten içerisindeki nalaxone yuzunden kafa yasatmaz...

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

altanetif bırakma yöntemleri

Metadhon hakkında önemli bilgiler

eroin soru cevap