eroin kitaplarda anlatildigi gibi degildir

dunyada kaç illet vardırki acaba bu şekil bir bagımlılık yapsın..bu sıradan bir madde madde bagımlılıgı degildir, sanki büyük bir aşkla baglanmış gibi sanki o olmadan yaşayamıyacak gibi gelir insana..hane kaçan kovalanır ya öle birşey sanki.seni maddi olarak bitiren saglıgını hergün parça parça yiyen ruhunu bedenini ele alan bu pis illet sankionsuz dünya bir hiçmiş gibi iyiden iyiye baglar kendine bizi...düşünün birkere çok sevdiginiz bir kadın evleniyorunuz sonra evde huzuruzluk kavgalar ve boşanma geliyor üstelik ilelebet.neden diye sordugun cevap ruh saglıgım bozuldu vs vs..vazgeçebiliyoruz degilmi..peki eroin eroin kadarmı yiyor ruhunu bu boşadıgın eş,eroin kadarmı seni eritiyor bu eş..hayır hiç birşey sanmıyorumki eroin kadar bir insanı bitirmesin..üstelik eşinden boşandıgın gibi bir ömür kurtulamıyosunda bu illeten..bırakılabilir eroin..heleki bu günün ilaç tedavisiyle zorluk çekmeden fazla bile bırakılabilir..ama bırakması mesele degil mesele ona geri dönmemekde..bugün eroini bırakan ama geri dönenlerin oranı o kadar çokki burda veripde o oranı bırakmak isteyen arkaşların şefkini kırmak istemem..sabırla azimle atlatmak lazım günleri yanlış kanıya düşüpde yerini dolmurmaya gitmeden bırakmalı eroini..nefret edilmeli ondan duyuldugunda bile adı kaçmalı o ortamdan ..
eroin buğün toplulumuzda agır bir yara gençleri hergün bir yenisini alaran agını büyüten irenç bir madde..eroin keyf verici bir madde degildir arkaşlar onu bunu kadar vazgeçilmez kılan sanmayınki kafası..hayır kafası degil belli bir süreden sonra kafası yok bile diyebiliriz sadece krizlere girmemek için içilir eroin.onu bu kadar vazgeçilmez yapan bize yaşattıgı o ilk bir ayı araryıp durmamızdandır..ama hiç bir zaman bulamayacagımız ve keşke bulmasaydık dediğimiz o bir aydır kendisi

Yorumlar

 1. koşacağım artık o aklıma geldikçe koşacağım... ağlayacağım.... o aklıma geldi mi hemen kendime bir iş bulacağım... bi de böyle deneyeceğim.
  Ama, biliyorum.. O'nun aklıma hiç gelmemesi lazım.
  Çünkü geldim mi galip çıkıyor.. hep o galip çıkıyor..

  YanıtlaSil
 2. eroine başlayıpta bırakan milyonda 1'dir ancak bu illeti ara verilir.bunu yenmek için bütün arkadaş ortamını ve şehrini terk etmen lazım.

  YanıtlaSil
 3. Hayırlı geceler arkadaşlar yaklasık 1yıl once bende bu sayfadaki yorumları okuyup sabahlara kadar ağlayıp dua ediyorum... çok şükür o günler artık geride kalacakk ALLAHIN izniyle. 5 yıllık erkek arkadaşımın madde bağımlısı oldugunu çokda gec olsa anladım her ne kadar onu ilk yakladığımda o pisliği ona yakıştıramadım normalde bu konularda cok peşinhükümlü olan ben erkek arkadaşıma durumunu anladığımı soylemedım onun ıtıraf edip yardım istemesini bekledım keza öylede oldu. ilk önce ailesinden yardım istedi sonrada benden ama durumu olduğu gibi hiç anlatmadı. kendi kendine bir çok kez bırakmaya calısmıs bu ılleti ama hep kötü sonuçlanmış. ailesinin ve benim desteğimle özel bi hastanede tedavi oldu hastaneden çıktı ama bu sefer dinmek bilmeyen ağrılar krizler yatağ bağlı yaşamalar flan filan derken suboxne ilacını kullandı aradan bi süre gectı ve bu ilacın bağımlısı oldu bırakmak istediğinden adım gibi emindim ama lakin yine olmadı. tedavi olmak istediğini söyledı ve devlet hastanesinde 15 gün boyunca tedvi gördü ordaki doktolar hastaneden cıkınca kendısıne farklı bi hayat kurmasını önerdiler ve erkek arkadasım pılını pırtını toplayıp şehir dışına gitti ama 2 aydan fazla kalamadı. bitmek bilmeyen kusmalar bitmek bilmeyen ağrılar gözümün önünde eriyip gidiyordu resmen ve hiçbirsey yapamıyordum...insan bu illeti beynınden sildiği sürece tedavi olduktan sonra ailesinin desteği ile bırakabilir. sakın ama sakın ben bunu bırakamıyorum deyip ölüme kendi ayaklarınız ile gitmeyin.. şuan sonuç erkek arkadaşım istanbulda Balıklı rum hastanesinde tedavi gördü ve palet taktırdı bu palet sayesinde kendine güvenini kazandı. sakın ha sakın köstek olmayın destek olun bu illeti kullanan bi yakınınız varsa. onlarda sağlıklı bi insan gibi yemek yemeyi spor yapmayı çalışmayı isterdiler emin olun.. bu palet neye yarıyor derseniz eğer o maddeyi etkisiz hale getiriyor o palet takıldıktan sonra kullanılan eroinden hiç bir zevk alınmıyor bu zevk alamayıncada kullanmıyolar uzun bi sure kullanmadıktan sonra beyinde oluşan hasarlar yavaş yavaş düzeliyor ve maddenin ne kadar kötü olduğu onu içmeyince değilde içince öleceğini anlıyor insan. bu durumda maneviyatta çok önemli arkadaşlar ALLAHa dua edin karıncanın bile ayak seslerini duyan Rabbim sizin dualarınızı duymazmı sanarsınızz???

  YanıtlaSil
 4. Kurtulmak istiosanız ilk önce kafadan atıcaksınız
  NEFRET ediceksiniz Ondan sonrası Fiziksel olarak
  Methadone kullanarak bırakırsınz
  Temin etmek için : 0536 786 68 82

  YanıtlaSil

Yorum Gönder

Bu blogdaki popüler yayınlar

altanetif bırakma yöntemleri

Metadhon hakkında önemli bilgiler

eroin soru cevap